Privatuma Politika

Kas mēs esam
Mūsu vietnes adrese ir: https://akvavita.lv

Kādus personas datus mēs vācam un kāpēc mēs tos vācam
Komentāri
Kad apmeklētāji vietnē komentē komentārus, mēs apkopojam datus, kas parādīti komentāru formā, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūka lietotāja aģenta virkni, lai palīdzētu atrast surogātpastu.

No anonimizētas virknes, kas izveidota no jūsu e-pasta adreses (saukta arī par hash), var tikt piegādāta Gravatar pakalpojumam, lai redzētu, vai jūs to izmantojat. Gravatar pakalpojuma konfidencialitātes politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc jūsu komentāra apstiprināšanas jūsu profila attēls ir redzams sabiedrībai jūsu komentāra kontekstā.

Plašsaziņas līdzekļi
Augšupielādējot attēlus vietnē, jums vajadzētu izvairīties no tādu attēlu augšupielādes, kuros ir iekļauti iegultie atrašanās vietas dati (EXIF GPS). Vietnes apmeklētāji no vietnes attēliem var lejupielādēt un iegūt datus par atrašanās vietu.

Kontaktformas
Sīkdatnes
Ja jūs atstājat komentāru mūsu vietnē, jūs varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un vietni sīkdatnēs. Tie ir domāti jūsu ērtībai, tāpēc, ka, atstājot citu komentāru, jums nevajadzēs no jauna ievadīt savu informāciju. Šīs sīkdatnes darbosies vienu gadu.

Ja apmeklējat mūsu pieteikšanās lapu, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkfailus. Šajā sīkdatnē nav personisku datu, un tā tiek atmesta, aizverot pārlūkprogrammu.

Kad piesakāties, mēs iestatīsim arī vairākus sīkfailus, lai saglabātu jūsu pieteikšanās informāciju un ekrāna izvēles iespējas. Pieteikšanās sīkdatnes ilgst divas dienas, bet ekrāna opciju sīkdatnes – gadu. Ja atlasīsit “Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās saglabāsies divas nedēļas. Ja atteiksities no sava konta, pieteikšanās sīkdatnes tiks noņemtas.

Ja rediģējat vai publicējat rakstu, jūsu pārlūkprogrammā tiks saglabāts papildu sīkfails. Šajā sīkfailā nav ietverti personas dati, un tas vienkārši norāda jūsu rediģētā raksta pasta ID. Tas zaudē spēku pēc 1 dienas.

Iegultais saturs no citām vietnēm
Raksti šajā vietnē var ietvert iegultu saturu (piemēram, videoklipus, attēlus, rakstus utt.). Iegultais saturs no citām vietnēm izturas tieši tāpat kā tad, ja apmeklētājs ir apmeklējis citu vietni.

Šīs vietnes var vākt datus par jums, izmantot sīkfailus, iegult papildu trešo personu izsekošanu un uzraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot jūsu mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Analytics
Ar ko mēs kopīgojam jūsu datus
Cik ilgi mēs glabāsim jūsu datus
Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, ka mēs automātiski varam atpazīt un apstiprināt turpmākos komentārus, nevis turēt tos moderēšanas rindā.

Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē (ja tāds ir), mēs arī saglabājam viņu sniegtajā personīgajā informācijā viņu lietotāja profilu. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai izdzēst savu personisko informāciju (izņemot to, ka viņi nevar mainīt savu lietotājvārdu). Vietnes administratori arī var redzēt un rediģēt šo informāciju.

Kādas tiesības jums ir uz jūsu datiem
Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat komentējis komentārus, varat pieprasīt, lai saņemtu eksportētu failu ar personas datiem, kurus mēs par jums glabājam, ieskaitot visus datus, ko esat mums sniedzis. Jūs varat arī pieprasīt, lai mēs izdzēstu visus personiskos datus, kas mums ir par jums. Tas neietver datus, kas mums ir pienākums glabāt administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Kur mēs sūtām jūsu datus
Apmeklētāju komentārus var pārbaudīt, izmantojot automatizētu surogātpasta atklāšanas pakalpojumu.

Jūsu kontaktinformācija
Papildus informācija
Kā mēs aizsargājam jūsu datus
Kādas ir datu aizsardzības pārkāpumu procedūras
No kādām trešajām personām mēs saņemam datus
Kādu automatizētu lēmumu pieņemšanu un / vai profilēšanu mēs darām ar lietotāju datiem
Nozares normatīvo aktu prasības par informācijas atklāšanu

Mēs ar prieku nodrošināsim kompensācijas līdz 14 dienām par neatvērtiem un neizmantotiem ZOE produktiem, kas iegādāti no ZOE veikala. Lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 66778877 vai pa e-pastu info@akvavita.lv un mēs sniegsim instrukcijas, kā nosūtīt preci (-es), lai saņemtu pilnu atmaksu.

pH Test