Piegāde

Piegādes politika

Paldies, ka apmeklējāt un iepērkaties vietnē www.akvavita.lv. Tālāk ir termini un nosacījumi, kas veido mūsu kuģniecības politiku.

Vietējās piegādes politika

Sūtījuma apstrādes laiks

Visi pasūtījumi tiek apstrādāti 1-2 darba dienu laikā. Pasūtījumi netiek piegādāti vai piegādāti nedēļas nogalēs vai brīvdienās

Ja mēs piedzīvojam lielu pasūtījumu daudzumu, sūtījumi var aizkavēties par dažām dienām. Lūdzu ļauj piegādāt papildu dienas tranzītā. Ja jūsu sūtījums tiks ievērojami aizkavēts pasūtot, mēs sazināsimies ar jums pa e-pastu vai tālruni.

Atjauniniet šo sadaļu, ja apstrādes laiks pārsniedz 1-2 darba dienas.

Piegādes likmes un piegādes aprēķini

Piegādes maksa par jūsu pasūtījumu tiks aprēķināta un parādīta norēķinoties.

• Omniva (Latvija, Igaunija, Lietuva): 2–4 darba dienas € 2,99 – € 6,99
• Pasts (Latvija, Igaunija, Lietuva): 4–5 darba dienas € 5,00 – € 7,00
• Starptautiskā pasts: 4–10 darba dienas – 8,99 euro

Reizēm var rasties piegādes aizkavēšanās.

Atjauniniet šo sadaļu, pamatojoties uz jūsu atbalstītajiem pārvadātājiem.

Sūtījuma apstiprināšana un pasūtījuma izsekošana

Kad pasūtījums būs nosūtīts, jūs saņemsit sūtījuma apstiprinājuma e-pastu, kurā būs norādīts jūsu izsekošanas numurs (-i). Izsekošanas numurs būs aktīvs 24 stundu laikā.

Muita, nodevas un nodokļi

www.akvavita.lv nav atbildīgs par muitas un nodokļiem, kas tiek piemēroti jūsu pasūtījumam. Par visām maksām, kas tiek iekasētas nosūtīšanas laikā vai pēc tās, ir atbildīgs klients (tarifi, nodokļi utt.).

Bojājumi

www.akvavita.lv neatbild par produktiem, kas ir bojāti vai nozaudēti nosūtīšanas laikā. Ja saņēmāt pasūtījumu sabojātu, lūdzu, sazinieties ar sūtījuma pārvadātāju, lai iesniegtu prasību. Pirms prasības iesniegšanas, lūdzu, saglabājiet visus iepakojuma materiālus un bojātās preces.

pH Test