Ārzemju ekspertu atsauksmes

Theodore Baroody, grāmatas „Sarmainība vai nāve“ autors:

 “Esmu nozīmējis jau apmēram 5000 galonu tāda ūdens gandrīz katrā ar veselību saistītā situācijā, kādu vien var iedomāties. Zinu, ka restrukturizēts sārmains ūdens var būt derīgs visiem.” 

    

Felicia Drury Kliment, grāmatas „Sabalansēta skābju-sārmu diēta“, autore:

„Pēc 10 gadu ilgiem pietiekami pozitīviem un ilgstošiem klīniskiem eksperimentiem ar simtiem pacientu, kas lietoja elektroniskā veidā restrukturizētu ūdeni, secināju, ka tuvāko gadu laikā šī tehnoloģija izmainīs visu veselības aprūpes speciālistu un sabiedrības viedokli par savu veselību… Piedāvāju dzert restrukturizētu sārmainu ūdeni visur, kur vien ir tāda iespēja.”

 Susan Lark, grāmatas „Veiksmes ķīmija“ autore:

“Izdzerot 4-6 glāzes sārmaina ūdens dienā, tiek neitralizēts paaugstināts skābums un ar laiku atjaunojas jūsu drošības spējas. Sārmains ūdens jādzer, kad veidojas lieks skābums saaukstēšanās, gripas vai bronhīta dēļ. Tāpat kā vitamīni C, E un beta karotīns sārmains ūdens darbojas kā antioksidants, apgādājot organismu ar saviem liekajiem brīvajiem elektroniem. Tas palīdz organismam cīnīties ar sirds slimību attīstību, insultu, imunitātes traucējumiem un citām līdzīgām slimībām.    

 Imunoloģe, Dr. Sherry Rogers, M.D.: 

“Sārmains ūdens palīdz organismam atbrīvoties no skābajām atliekām… Izvērtējot manu padomu, kas doti simtiem cilvēku, rezultātus, pārliecinājos, ka galvenais deģeneratīvo slimību cēlonis ir skābo atlieku toksiskums”. 

    

 

 Dr. Ingfreid Hobert, MD:

„Lai atgrieztu zaudēto veselību, nav nepieciešamas dārgas zāles, kurām ir blaknes. Sārmains ūdens darbojas efektīgi un ilgstoši, jo tas padara sārmainu jūsu organismu un ir iedarbīgs antioksidants”.

  Dina Aschbach-Gitelman M.D., Vācija:

Kas notiek, kad cukura diabēta slimnieks dzer sārmainu ūdeni?

Zinātniece Dina Aschbach-Gitelman apgalvo, ka tad samazinās cukura daudzums asinīs. Cukura daudzuma svārstības un arī glikozes daudzuma palielināšanās vakaros nav tik ievērojama. Cukura svārstības ir diezgan kaitīgas asinsvadiem, bet visam organismam – tas ir stress. Zinātniece saka, ka klīnikā, kurā viņa strādā, novēroti šādi rezultāti: pēc sārmaina ūdens lietošanas 4-6 nedēļas, nepieciešamība pēc insulīna injekcijām samazinājās par 20%, bet glikozes daudzums asinīs par 30%.

  

Informācijas avots:  http://www.glowing-health.co.uk

pH Test