Jonizēta gaisa lietderīgums

Gaisa jonizators paredzēts gaisa attīrīšanai telpās, kā arī gaisa bagātināšanai ar negatīvi lādētiem aerojoniem. Jonizators novērš gaisā atrodošos putekļus, augu ziedputekšņus, sēnītes, vīrusus, kukaiņu šķiedras, mājas dzīvnieku blaugznas un pūkas, tabakas dūmu smaku un citas nepatīkamas  smakas.  Gaiss telpās kļūst svaigs kā pēc pērkona lietus, parādās viegluma sajūta, atkāpjas nogurums, miegainība. Asinis piesātinās ar negatīvi lādētiem skābekļa joniem, normalizējas vielmaiņa.

Jonizators palīdz ārstēt elpošanas orgānu, ausu, kakla, deguna hroniskas slimības, alerģiju. Tas ļoti labi palīdz liela noguruma, vielmaiņas un miega traucējumu gadījumā.  Izmantojot jonizatoru, jūtami samazinās respiratoro saslimšanu un vīrusu infekciju risks.

Novietots blakus specīgu elektrostatisko lauku avotiem (ieslēgtiem datoru monitoriem un televizoriem), jonizators 5-10 reizes pavājina to radīto pozitīvo lādiņu skaitu. Tāpēc tiek ieteikts jonizatoru novietot 0,5-1 metra attālumā no ekrāna.

Jau 1 stundu  pēc ieslēgšanas, jonizators 2 reizes ir samazinājis gaisa radiācijas līmeni, ko rada radioaktīvā radona sabrukšanas produkti 30-40 m2 lielās telpās, kas satur radonu. Īpaši aktuāli tas ir pagraba un pirmo stāvu telpām, kur parasti uzkrājas radons.

Nelielais ozona daudzums, kas izdalās ierīces darba procesā ne tikai nekaitē veselībai, bet pat pretēji – rada telpā to, ko dara pati Daba uz visas Zemes virsmas: pateicoties ozonam, kas ir spēcīgs oksidants, gaisā esošas organiskās vielas (telpās tās izpaužās kā dažādas smakas) pārvēršas par ekoloģiski tīriem komponentiem – ogļskābo gāzi, ūdens tvaikiem un skābekli. Tas ir pašas dabas radīts gaisa attīrīšanas process.

Jonizators nepieciešams telpās, kur ir vēlme elpot tīru gaisu un justies labi. Tās var būt dzīvojamās telpas, datorzāles un klases, dažādi, tajā skaitā arī ārstu kabineti, slimnīcu palātas, spēļu istabas un guļamistabas bērnudārzos un silītēs.

pH Test